Літопис Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України

Інтернет-проєкт до 70-річчя від дня створення організації Профспілки

Історія Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України

Цифровий альманах історії профспілки освітян Черкащини

Літопис організаційних ланок Обласної організації Профспілки

Наш літопис ще розширюється, тому можливо, наразі на мапі відсутні деякі організації профспілки. Проте не хвилюйтеся! Згодом ми внесемо сюди всі організації, які належать до Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Дякуємо за ваше терпіння та розуміння!

Як користуватися картою?


Це – інтерактивна карта, яка розкриває всю велич Черкаської області! Просто користуйтеся кнопками + та для збільшення або зменшення масштабу. Це особливо зручно, коли ви хочете ретельно розглянути кожен куточок, де можуть приховуватися наші організації.

Щоб отримати більше інформації, просто наведіть на білий кружечок, і з’явиться назва організації на карті. А якщо ви натискатимете на кружечок, миттєво перейдете на сторінку з цікавою історичною довідкою.

“В пам’яті про минуле закладено сили для будівництва якісного майбутнього. Спільно навчаємо, спільно ростемо, пам’ятаючи, що історія – це важлива основа нашої спільної дороги до сучасної і освіченої України”

Анатолій Стеценко

Голова Черкаської обласної організації
Профспілки працівників освіти і науки України

Галерея зображень

Пропонуємо переглянути фото-спогади про історію створення та діяльність Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України за 70 років роботи

Останні історичні довідки

Слідкуйте за новинами інтернет-проєкту

Об’єднаймо наші історії! Якщо у вас є щось, що варто додати чи поділитися з нами, оприлюдніть допис на Facebook із хештегом #Черкаська_обласна_Профспілка_освіти_70 або напишіть нам на пошту. Ваш внесок важливий для нашого спільного літопису!